Location : Home > C > C0603C0G1E240J
C0603C0G1E240J
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C0G1E240J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C0G1E240J Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C0G1E240J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 24pF 5 25Volts 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C0G1E240J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 24pF 5 25Volts 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C0603C0G1E240J 2013+ 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
C0603C0G1E240J CAP CER 24PF 25V 5 NP0 0201 598000 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.