Location : Home > C > C0402T561K5RACTU
C0402T561K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402T561K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402T561K5RACTU CAP CER 560PF 50V 10 X7R 0402 1211300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0402T561K5RACTU CAP CER 560PF 50V 10 X7R 0402 582300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0402T561K5RACTU CAP CER 560PF 50V 10 X7R 0402 692300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0402T561K5RACTU CAP CER 560PF 50V 10 X7R 0402 1211300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
35455 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories ARM 50MM W/FUNNEL SOLO OR DUO