Location : Home > C > C0402S561K4RACTU
C0402S561K4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402S561K4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402S561K4RACTU standard package with RoHS 45850 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402S561K4RACTU CAP CER 560PF 16V 10 X7R 0402 1458600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0402S561K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 560pF 10 Learn Mo 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com