Location : Home > C > C0402C823M9RACTU
C0402C823M9RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C823M9RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C823M9RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0402C823M9RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 82000pF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C823M9RACTU CAP CER 0.082UF 6.3V X7R 0402 904100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.