Location : Home > C > C0402C823K4RACTU
C0402C823K4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C823K4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C823K4RACTU RoHS Compliant 39204 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0402C823K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 82000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C823K4RACTU CAP CER 0.082UF 16V 10 X7R 0402 704600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C823K4RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk