Location : Home > C > C0402C820J5GACTU
C0402C820J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C820J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C820J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 82pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C820J5GACTU CAP CER 82PF 50V 5 NP0 0402 703600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C820J5GACTU standard package with RoHS 46080 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C820J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 82pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com