Location : Home > C > C0402C683M8RACTU
C0402C683M8RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C683M8RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C683M8RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 68000pF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C683M8RACTU standard package with RoHS 45330 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C683M8RACTU CAP CER 0.068UF 10V 20 X7R 0402 1531000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com