Location : Home > C > C0402C681J3RACTU
C0402C681J3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C681J3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C681J3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 680pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C681J3RACTU CAP CER 680PF 25V 5 X7R 0402 986900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.