Location : Home > C > C0402C681J3GACTU
C0402C681J3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C681J3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C681J3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 680pF 5 C0G 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0402C681J3GACTU CAP CER 680PF 25V 5 NP0 0402 1346700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0402C681J3GACTU CAP CER 680PF 25V 5 NP0 0402 711400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.