Location : Home > C > C0402C681F5GACTU
C0402C681F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C681F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C681F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 680pF 1 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C681F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 680pF 1 C0G 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0402C681F5GACTU CAP CER 680PF 50V 1 NP0 0402 691100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.