Location : Home > C > C0402C680G3GACTU
C0402C680G3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C680G3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C680G3GACTU RoHS Compliant 38314 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0402C680G3GACTU CAP CER 68PF 25V 2 NP0 0402 1527200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0402C680G3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 68pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com