Location : Home > C > C0402C561M4RACTU
C0402C561M4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C561M4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C561M4RACTU CAP CER 560PF 16V 20 X7R 0402 1531700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0402C561M4RACTU CAP CER 560PF 16V 20 X7R 0402 886300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0402C561M4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 560pF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com