Location : Home > C > C0402C472K4RACTU
C0402C472K4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C472K4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C472K4RACTU RoHS Compliant 38264 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0402C472K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 4700pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C472K4RACTU CAP CER 4700PF 16V 10 X7R 0402 886200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C472K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 4700pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com