Location : Home > C > C0402C472J3RACTU
C0402C472J3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C472J3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C472J3RACTU RoHS Compliant 38804 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0402C472J3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 4700pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C472J3RACTU CAP CER 4700PF 25V 5 X7R 0402 592400 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C472J3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 4700pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com