Location : Home > C > C0402C471J5RACTU
C0402C471J5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C471J5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C471J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 470pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C471J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 470pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C471J5RACTU CAP CER 470PF 50V 5 X7R 0402 593000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C471J5RACTU standard package with RoHS 45330 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.