Location : Home > C > C0402C471J3RACTU
C0402C471J3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C471J3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C471J3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 470pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C471J3RACTU standard package with RoHS 45730 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C471J3RACTU CAP CER 470PF 25V 5 X7R 0402 1507000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com