Location : Home > C > C0402C470G5GACTU
C0402C470G5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C470G5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C470G5GACTU standard package with RoHS 46140 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C0402C470G5GACTU CAP CER 47PF 50V 2 NP0 0402 901400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0402C470G5GACTU CAP CER 47PF 50V 2 NP0 0402 1527700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0402C470G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 47pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com