Location : Home > C > C0402C390J4GACTU
C0402C390J4GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C390J4GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C390J4GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 39pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C390J4GACTU CAP CER 39PF 16V 5 NP0 0402 806700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.