Location : Home > C > C0402C330F5GACTU
C0402C330F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C330F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C330F5GACTU standard package with RoHS 45610 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C330F5GACTU CAP CER 33PF 50V 1 NP0 0402 710800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0402C330F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 33pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C330F5GACTU CAP CER 33PF 50V 1 NP0 0402 710800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0402C330F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 33pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com