Location : Home > C > C0402C300F5GACTU
C0402C300F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C300F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C300F5GACTU SMD 88010 KEMET 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C0402C300F5GACTU CAP CER 30PF 50V 1 NP0 0402 1423700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0402C300F5GACTU CAP CER 30PF 50V 1 NP0 0402 701500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C300F5GACTU CAP CER 30PF 50V 1 NP0 0402 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C0402C300F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 30pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C300F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 30pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com