Location : Home > C > C0402C240J4GACTU
C0402C240J4GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C240J4GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C240J4GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 24pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C240J4GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0402C240J4GACTU standard package with RoHS 45280 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C240J4GACTU CAP CER 24PF 16V 5 NP0 0402 1228300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com