Location : Home > C > C0402C240D5GACTU
C0402C240D5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C240D5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C240D5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 24pF C0G 0.5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C240D5GACTU CAP CER 24PF 50V NP0 0402 509700 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C0402C240D5GACTU CAP CER 24PF 50V NP0 0402 1332200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com