Location : Home > C > C0402C222J9RACTU
C0402C222J9RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C222J9RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C222J9RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 2200pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C222J9RACTU standard package with RoHS 45690 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C222J9RACTU CAP CER 2200PF 6.3V 5 X7R 0402 1508700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com