Location : Home > C > C0402C220J8GACTU
C0402C220J8GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C220J8GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C220J8GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 22pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C220J8GACTU standard package with RoHS 45850 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C220J8GACTU CAP CER 22PF 10V 5 NP0 0402 1433600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com