Location : Home > C > C0402C200G5GACTU
C0402C200G5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C200G5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C200G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 20pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C200G5GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0402C200G5GACTU CAP CER 20PF 50V NP0 0402 690800 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C0402C200G5GACTU CAP CER 20PF 50V NP0 0402 1346000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com