Location : Home > C > C0402C200D3GACTU
C0402C200D3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C200D3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C200D3GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0402C200D3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 20pF C0G 0.5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C200D3GACTU CAP CER 20PF 25V NP0 0402 806600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0402C200D3GACTU CAP CER 20PF 25V NP0 0402 1432900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com