Location : Home > C > C0402C182K5RACTU
C0402C182K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C182K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C182K5RACTU RoHS Compliant 38684 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0402C182K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1800pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C182K5RACTU CAP CER 1800PF 50V 10 X7R 0402 888100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C182K5RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk