Location : Home > C > C0402C182K3RACTU
C0402C182K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C182K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C182K3RACTU CAP CER 1800PF 25V 10 X7R 0402 595300 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C182K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1800pF X7R 10 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0402C182K3RACTU CAP CER 1800PF 25V 10 X7R 0402 1238500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited