Location : Home > C > C0402C182J3GACTU
C0402C182J3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C182J3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C182J3GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0402C182J3GACTU CAP CER 1800PF 25V 5 NP0 0402 1438500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0402C182J3GACTU CAP CER 1800PF 25V 5 NP0 0402 778500 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0402C182J3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1800pF 5 C0G 0402 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com