Location : Home > C > C0402C123M4RACTU
C0402C123M4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C123M4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C123M4RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0402C123M4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 12000pF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C123M4RACTU CAP CER 0.012UF 16V 20 X7R 0402 614200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0402C123M4RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0402C123M4RACTU CAP CER 0.012UF 16V 20 X7R 0402 597800 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0402C123M4RACTU CAP CER 0.012UF 16V 20 X7R 0402 1331500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com