Location : Home > C > C0402C102M3RACTU
C0402C102M3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C102M3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C102M3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1000pF X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C102M3RACTU CAP CER 1000PF 25V 20 X7R 0402 1224000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com