Location : Home > C > C0402C101J4GACTU
C0402C101J4GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C101J4GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C101J4GACTU RoHS Compliant 38824 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0402C101J4GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 100pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C101J4GACTU CAP CER 100PF 16V 5 NP0 0402 703000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C101J4GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 100pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com