Location : Home > C > C0402C100J5GACTU
C0402C100J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C100J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C100J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 10pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C100J5GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0402C100J5GACTU 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C0402C100J5GACTU CAP CER 10PF 50V 5 NP0 0402 39430 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
C0402C100J5GACTU CAP CER 10PF 50V 5 NP0 0402 1534000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com