Location : Home > C > C0402C0G1C4R3B
C0402C0G1C4R3B
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C0G1C4R3B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C0G1C4R3B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.3pF 0.1 16Volts 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C0G1C4R3B 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C0402C0G1C4R3B CAP CER 4.3PF 16V C0G 01005 25000 TDK 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
C0402C0G1C4R3B SMD 36840 KEMET 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)