Location : Home > B > BZX85C39_T50A
BZX85C39_T50A
Share on FacebookShare on Facebook
BZX85C39_T50A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX85C39_T50A DIODE ZENER 39V 1W DO-41 241690 Fairchild 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX85C39_T50A DIODE ZENER 39V 1W DO-41 241690 Fairchild 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX85C39_T50A Zener Diodes 39V 1W Zener 80,000 Fairchild Semiconductor 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-2823-90 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-2823-90 Aries Electronics 157540 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-2823-90 Aries Electronics 277730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08-2823-90 Aries Electronics 157550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN Unitronix Electronics Limited
08-2823-90 Aries Electronics 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-93-210-41-105000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
110-93-210-41-105000 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-93-210-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-93-210-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
110-93-210-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PS-20SD-S4TS1-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
22-4508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
22-4508-31 Aries Electronics 147850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-4508-31 Aries Electronics 278350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
102192-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1722810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1722810000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1722810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 7.62 11POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1722810000 Weidmuller 147750 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
325205-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
801-87-029-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-029-10-143101 IC 56340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-029-10-143101 Preci-Dip 157750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
811-22-022-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-022-30-003101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-022-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-022-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157560 2016+ CONN SPRING CONT 22 POS .217 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-022-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277910 2016+ CONN SPRING CONT 22 POS .217 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com