Location : Home > B > BZX84J-B2V7,115
BZX84J-B2V7,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84J-B2V7,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84J-B2V7,115 DIODE ZENER 2.7V 550MW SC-90 139800 NXP 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84J-B2V7,115 DIODE ZENER 2.7V 550MW SC-90 242030 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84J-B2V7,115 DIODE ZENER 2.7V 550MW SC-90 139800 NXP NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZX84J-B2V7,115 DIODE ZENER 2.7V 550MW SC-90 157449 NXP 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
562001010 Curtis Industries 147110 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
562001010 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5451611 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5451611 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5451611 Phoenix Contact 157030 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5451611 Phoenix Contact 298870 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020107-H141A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
20020107-H141A01LF Amphenol FCI 147720 2016+ 508 TB PLG SKT STR TMT Unitronix Electronics Limited
20020107-H141A01LF IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BS-33-10 3M 157290 2016+ NYLN INSL W/INSL GRIP FLNGED BLO Unitronix Electronics Limited
BS-33-10 IC 38480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BS-33-10 NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MV6BCK Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Butt Splice, Inline, Individual Openings Connector Crimp 6 AWG Blue
MV6BCK 3M 157360 2016+ CONN BUTT SPLICE 6AWG BLUE Unitronix Electronics Limited