Location : Home > B > BZX84C9V1W-TP
BZX84C9V1W-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C9V1W-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C9V1W-TP DIODE ZENER 200MW 9.1V SOT-323 139860 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84C9V1W-TP DIODE ZENER 200MW 9.1V SOT-323 262240 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C9V1W-TP DIODE ZENER 200MW 9.1V SOT-323 139860 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZX84C9V1W-TP Zener Diodes 9.1V mA 80,000 Micro Commercial Components (M 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-93-161-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 61POS GOLD
346-93-161-41-013000 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-161-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157080 2016+ CONN SOCKET SIP 61POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-93-161-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278570 2016+ CONN SOCKET SIP 61POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-93-161-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ STRIP SOCKET 61 POS PRESS FIT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1761503-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 940POS GOLD
1761503-1 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1761503-1 38186 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1761503-1 Semiconductor 21193 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1761503-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SKT MICRO PGA 940POS SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd