Location : Home > B > BZX84C9V1W-7
BZX84C9V1W-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C9V1W-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C9V1W-7 DIODE ZENER 9.1V 200MW SC70-3 232290 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C9V1W-7 ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F27025CAR Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À20ppm Crystal 10pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F27025CAR CTS-Frequency Controls 139550 NEW RoHS CRYSTAL 27.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F27025CAR CTS-Frequency Controls 31775 1538+ CRYSTAL 27.000 MHZ 10PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F27025CAR CTS-Frequency Controls 57199 2015+ CRYSTAL 27.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F27025CAR CTS-Frequency Controls 97710 2015+ CRYSTAL 27.000 MHZ 10PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
A-TB381-TH07 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
A-TB381-TH07 Assmann WSW Components 147440 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB381-TH07 IC 41060 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB381-TH07 NEW 87730 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1514-1 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.281" (7.14mm) Tin