Location : Home > B > BZX84C9V1LT3
BZX84C9V1LT3
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C9V1LT3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C9V1LT3 Original&new 33550 N/A 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BZX84C9V1LT3 Original&new 18000 N/A 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZX84C9V1LT3 ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C9V1LT3 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
BZX84C9V1LT3 DIODE ZENER 9.1V 225MW SOT-23 242180 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ2J043M0L Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 200MW SMINI2
DZ2J043M0L 567894 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DZ2J043M0L Panasonic 140030 17+/18+ DIODE ZENER 4.3V 200MW SMINI2 FindCores Electronics Co.,Ltd.
DZ2J043M0L Panasonic 262410 1538+ DIODE ZENER 4.3V 200MW SMINI2 Alphatek Technology Limited
DZ2J043M0L Panasonic 791300 1525+ DIODE ZENER 4.3V 200MW SMINI2 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVF045250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OSTVF045250 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVF045250 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVF045250 On Shore Technology Inc. 147680 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
AT08080003 Crystals and Oscillators Crystals 8MHz ¡À30ppm Crystal 15pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
OQ06350100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ06350100J0G Amphenol FCI 157650 2016+ 381 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ06350100J0G IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ06350100J0G NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1953732 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1953732 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1953732 Phoenix Contact 288490 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com