Location : Home > B > BZX84C9V1LT3
BZX84C9V1LT3
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C9V1LT3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C9V1LT3 Original&new 33550 N/A 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BZX84C9V1LT3 Original&new 18000 N/A 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZX84C9V1LT3 ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C9V1LT3 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
BZX84C9V1LT3 DIODE ZENER 9.1V 225MW SOT-23 242180 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
714-43-149-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 49POS GOLD
714-43-149-31-018000 IC 57800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-149-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 156940 2016+ CONN SOCKET SIP 49POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-149-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277990 2016+ CONN SOCKET SIP 49POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325020-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325020-15-0 IC 59650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
21-0511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 21POS GOLD
21-0511-11 Aries Electronics 147630 2016+ CONN SOCKET SIP 21POS GOLD Unitronix Electronics Limited
21-0511-11 Aries Electronics 278650 2016+ CONN SOCKET SIP 21POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-632-41-006000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
116-93-632-41-006000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
116-93-632-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .600 32POS EKT Electronics Co., Ltd
116-93-632-41-006000 Semiconductor 20765 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
116-93-632-41-006000 STOCK 46940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1775313001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1775313001 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 90 10POS LF 24PC TPC Global Service Co.Ltd.
1775313001 Weidmuller 157440 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1775313001 Weidmuller 297990 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37031-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37031-13-0 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37031-13-0 NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-008-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-008-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-008-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-008-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS DUAL .370 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-008-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS DUAL .370 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0039293066 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
0395338321 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1470107-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.079" (2.00mm)
1-1470107-0 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ 2.0MM PITCH CRIMP HOUSING 10P Unitronix Electronics Limited
1-1470107-0 TE Connectivity AMP Connectors 287750 2016+ 2.0MM PITCH CRIMP HOUSING 10P Renxim Technology Limited. sales@renxim.com