Location : Home > B > BZX84C8V2S-7
BZX84C8V2S-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C8V2S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C8V2S-7 DIODE ZENER DUAL 8.2V SOT-363 242100 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-114-01-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
853-87-096-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 96 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
0474200001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Battery Contact Connector Surface Mount
67898-010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold