Location : Home > B > BZX84C8V2LT3G
BZX84C8V2LT3G
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C8V2LT3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C8V2LT3G 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
BZX84C8V2LT3G RoHS Compliant 40154 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C8V2LT3G DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT-23 241980 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445C3XE24M00000 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C3XE24M00000 CTS-Frequency Controls 57079 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD Unitronix Electronics Limited
445C3XE24M00000 CTS-Frequency Controls 99130 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C3XE24M00000 CTS-Frequency Controls 99130 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387407807 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate