Location : Home > B > BZX84C8V2LT3G
BZX84C8V2LT3G
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C8V2LT3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C8V2LT3G 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
BZX84C8V2LT3G RoHS Compliant 40154 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C8V2LT3G DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT-23 241980 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-83-156-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
120-PGM13015-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA GOLD
120-PGM13015-10 Aries Electronics 147020 2016+ CONN SOCKET PGA GOLD Unitronix Electronics Limited
2100-7243-00-1807 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PQFP 100POS TIN-LEAD
2100-7243-00-1807 3M 8000 2012+ SOCKET TIN 100 POS PQFP Power Agency Co.,Ltd
2100-7243-00-1807 3M 8000 2012+ SOCKET TIN 100 POS PQFP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2100-7243-00-1807 3M 8000 2012+ SOCKET TIN 100 POS PQFP TPC Global Service Co.Ltd.