Location : Home > B > BZX84C6V8T-7-F
BZX84C6V8T-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C6V8T-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C6V8T-7-F ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C6V8T-7-F 150mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
BZX84C6V8T-7-F DIODE ZENER 6.8V 150MW SOT-523 140200 Diodes Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84C6V8T-7-F SOT-523 468910 DIODES 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
BZX84C6V8T-7-F DIODE ZENER 6.8V 150MW SOT-523 242430 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C6V8T-7-F DIODE ZENER 6.8V 150MW SOT-523 140200 Diodes Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZX84C6V8T-7-F DIODE ZENER 6.8V 150MW SOT-523 80,000 Diodes Inc 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-796643-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-796643-3 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-796643-3 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-796643-3 TE Connectivity AMP Connectors 157510 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796643-3 TE Connectivity AMP Connectors 298270 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com