Location : Home > B > BZX84C6V8S-7
BZX84C6V8S-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C6V8S-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C6V8S-7-F DIODES SOT363 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C6V8S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C6V8S-7 RoHS Compliant 39294 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C6V8S-7 DIODE ZENER DUAL 6.8V SOT-363 241900 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C6V8S-7 ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386390007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS WW 81 4 ASY
0387507802 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate