Location : Home > B > BZX84C6V8ET1
BZX84C6V8ET1
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C6V8ET1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C6V8ET1 DIODE ZENER 6.8V 225MW SOT-23 241800 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C6V8ET1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
BZX84C6V8ET1 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZT52H-C8V2,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 375MW SOD123F
BZT52H-C8V2,115 39776 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZT52H-C8V2,115 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZT52H-C8V2,115 STOCK 46500 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
445C3XS25M00000 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal Series 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C3XS25M00000 CTS-Frequency Controls 139550 17+/18+ CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445C3XS25M00000 CTS-Frequency Controls 57199 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD Unitronix Electronics Limited
445C3XS25M00000 CTS-Frequency Controls 98730 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C3XS25M00000 CTS-Frequency Controls 98730 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386306405 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws