Location : Home > B > BZX84C6V2ET1G
BZX84C6V2ET1G
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C6V2ET1G distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C6V2ET1G ON SOT-23 2830 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C6V2ET1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C6V2ET1G RoHS Compliant 40184 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C6V2ET1G DIODE ZENER 6.2V 225MW SOT-23 242320 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C6V2ET1G Originalnew 20000 ONSemicond 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZX84C6V2ET1G SOT23 12500 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84C6V2ET1G ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C6V2ET1G SOT-23-3 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BZX84C6V2ET1G 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5913C G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 1.25W DO204AL
1N5539B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19V 500MW DO35
1N5539B MICROSEMI 10000 2013+ Low Voltage Surface Mount 500 mW Avalanche Diodes WLParts Electronics ltd
1N5539B MICROSEMI 2000 2013+ Low Voltage Surface Mount 500 mW Avalanche Diodes Protec Engineering (S) Pte Ltd
1PMT5916C/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 3W DO216AA
1PMT5950AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 110V 3W DO216AA
1PMT5950AE3/TR13 IC 56500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BSD235CH6327XTSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 20V SOT363
BSD235CH6327XTSA1 2500 Öêʽ»áÉçeParts Electronics
BSD235CH6327XTSA1 INFINEON 127170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
BSD235CH6327XTSA1 NEW 88550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SS2H10-M3/52T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 2A 100V DO-214AA
SS2H10-M3/52T IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SS2H10-M3/52T NEW 77650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1796520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1796520000 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1796520000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1796520000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 5MM 180 6POS SN EKT Electronics Co., Ltd
1796520000 Weidmuller 298170 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395320522 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole