Location : Home > B > BZX84C68LT1
BZX84C68LT1
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C68LT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C68LT1 Originalnew 20000 MOTOROLA 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZX84C68LT1 originalnew? 81521 ON? 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C68LT1 Originalnew 25000 MOTOROLA 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BZX84C68LT1 DIODE ZENER 68V 225MW SOT-23 242060 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK60211330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60211330 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60211330 NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-1437537-0 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors 824-AG31F=SOCKET ASSY
9-1437537-0 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
121-13-624-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
121-13-624-41-001000 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
121-13-624-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
121-13-624-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 146930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
121-13-624-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278390 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38428-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38428-18-0 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38428-18-0 NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
65461-025 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold