Location : Home > B > BZX84C5V6TS-7-F
BZX84C5V6TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C5V6TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C5V6TS-7-F RoHS Compliant 39324 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C5V6TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 5.6V SOT-363 242460 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C5V6TS-7-F SOT-363 13000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84C5V6TS-7-F SOT-23 3000 DIODES 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BZX84C5V6TS-7-F ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1918760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue 10-26 AWG
1918760000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1918760000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PDK 2.5/4 PUSH IN BLU EKT Electronics Co., Ltd
1918760000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PDK 2.5/4 PUSH IN BLU TPC Global Service Co.Ltd.
3037313 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Yellow 12-28 AWG