Location : Home > B > BZX84C5V6S-7
BZX84C5V6S-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C5V6S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C5V6S-7 DIODE ZENER DUAL 5.6V SOT-363 241510 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387190219 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws